A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gerta Mahmutaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  69
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Gerta Mahmutaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe dance. Ka qenë pjesmarrëse në disa festivale në Shqipëri. Në vitin 2004, Gerta Mahmutaj ishte finaliste në Gjeniu I Vogel 1. Në Maj 2008, Gerta Mahmutaj merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Vera". Në Nëntor 2009, Gerta Mahmutaj merr pjesë në Kënga Magjike 2009 me këngën "Ti Asnjehere", ku arriti të nominohej për çmimin "Magjia e Parë". Më datë 21 Qershor 2010, Gerta Mahmutaj publikon videoklipin "Dashuri E Pare". Me këtë këngë, Gerta Mahmutaj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

E fejuara e

John Van Ride

Motra e

Klejti Mahmutaj

Finaliste në

Gjeniu I Vogel

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Morena Taraku

Adalena Seferi

Kristina Deda

Orjola Xhemollari

Linda Sadiku

Morena Dyli

Semi Jaupaj

Megi Laska

Marjeta Billo

Nertila Selmanaj


Tags: Gerta Mahmutaj, Gerta Mamutaj, Genta Mahmutaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019