Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klejti Mahmutaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  39
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Klejti Mahmutaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2010, Klejti Mahmutaj ishte finalist në Gjeniu i Vogël 3. Në Nëntor 2010, Gerta Mahmutaj & Klejti Mahmutaj marrin pjesë në Kënga Magjike 2010 me këngën "Ne Ditar Nje Dashuri". Më datë 30 Maj 2013, Maya Alickaj & Klejti Mahmutaj publikojnë videoklipin "Një Jetë Me Ty". Muzika e këngës u punua nga Adrian Hila, teksti u shkrua nga Rozana Radi. Në Shtator 2015, Gerta Mahmutaj & Klejti Mahmutaj marrin pjesë në Kënga Magjike 2015 me k...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Vëllai i

Gerta Mahmutaj

Finalist në

Gjeniu I Vogel

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

0
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Gussi

Deklan

Xhevi

Klinti Çollaku

Ardit Çuni

Stiv Boka

Marko Strazimiri

Dylan

Andi Stafuka

Loni Gashi

Tags: Klejti Mahmutaj, Klejdi Mahmutaj, Kleiti Mahmutaj


Komente mbi këtë artist