Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Aurela Gaçe - Mu Thane Syte  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00

Orkestrimi:

Edi Balili

Këngë e albumit:

"Hite Jugu Vol.1"

Këngë e albumit:

"Mu Thane Syte"
M'u thane syte, m'u thane
o djali nenes, o djale
m'u thane syte, m'u thane
o djali nenes, o djale

Mbase vjen kete behare
o djale i nenes, o djale
mbase vjen kete behare
o djali i nenes, o djale

Je ne pune, a s'punon dot
o djali i nenes, o djale
je ne pune, a s'punon dot
o djali i nenes, o djale

O se jam plake e nuk vij dot
o djali i nenes, o djale
se jam plake e nuk vij dot
o djali i nenes, o djale

Djale te paca shendoshe
o djali i nenes, o djale
djale te paca shendoshe
o djali i nenes, o djale

O djale te paca shendoshe


Ky tekst u dërgua nga Goca
Më Shumë Këngë Nga Aurela Gaçe:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet