TEKSTESHQIP

Aurora Baku
Chanel
Lyrics
(Feat. Fatmir Daja)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Chanel" kënduar nga Aurora Baku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 21 Shtator 2022, Aurora Baku publikon videoklipin "Chanel", në bashkëpunim me Fatmir Dajën.