Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurora Kapo - Kjo Botë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

ref/ kjo bote ka shum gjera
qe ,nuk i di a do me ndihmonit
qe ti mesoj
te gjith boten
ta eksploroj

bote bote,bote
kjo bote esht e bukur
per gjerat qe i di
do isha e gezuar
te me ndihmonit ju te dy

boten dua ta eksploroj...
ta hulmtoj
gjera te reja un te mesoj.


Ky tekst u dërgua nga alberina oruqiAurora Kapo
Publikimi: 01/12/2010
Festivali: Ylberi 2010


Aurora Kapo - Kjo Botë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kjo Botë".
3. Video është e këngës "Kjo Botë", por nuk këndohet nga Aurora Kapo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurora Kapo:


Komente 0