A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Aurora Ndoj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Mosha:
  • 38 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Aurora Ndoj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Aurora Ndoj eshte me origjine nga fshati Tarazh i rrethit te Mirdites. Shkollimin e mesem dhe fillor i kreu ne Rreshen ndersa fakultetin e arteve te bukura per muzike i kreu ne Tirane. Qe nga mosha 7 vjeqare mori muziken si profesion dhe ka potporira te ndryshme, disa duete qe nga viti 2010 dhe nje numer te madh videoklipesh. Më datë 16 Shtator 2011, Aurora Ndoj publikon videoklipin "Si Mekatare". Muzika e këngës u punua nga Gramoz Kozeli, tek...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Elona Leka

Ganimete Abazi (Ganja)

Leonora Bahiti

Mimoza Shkodra

Enxhi Nini

Valbona Zhuleku

Blerina Braka

Habibe Ostreni (Bibe)

Jeta Faqolli

Zhaku


Tags: Aurora Ndoj, Aurora Ndoja

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019