Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurora - Po Du Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  43

Po mjep feelings, po mjep feelings
Kur je afer me mu (2×)
Kom shum feelings, kom shum feelings
Asnjo tjeter spe du (2×)

Ref:
Merumet
Po du me i nda kto sene me ty bashk
Po du me tpa, po du me tpa cdo nat
Po du me tpa, po du me tpa cdo naaaattt

Jejeje per cdo nat (4×)

Kom kujtime, kom kujtime
Po spo muna mi hup (2×)
Kom shum thirrje, kom shum thirrje
Ama vec ty po tdu (2×)

Ref 2:
Jemi larg
Pi shum mbi ty kallxom mbaj cdo nat
Ta dhash krejt zemren, edhe per ty shum pak
Ta dhash krejt zemren, edhe per ty shum paaaakkk

Jejeje per cdo nat (4×)


Ky tekst u dërgua nga Rosela doceAurora Zeka
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/07/2018
Produksioni: Zzap And Chriss


Aurora - Po Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Du".
3. Video është e këngës "Po Du", por nuk këndohet nga Aurora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurora Zeka:


Komente 0