Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Aurora Zeka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  140
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
BIOGRAFIA: Aurora Zeka është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Aurora Zeka eshte nje nga artistet me te reja te labelit On Records. Më datë 30 Korrik 2018, Aurora publikon videoklipin "Po Du". Më datë 9 Mars 2019, Aurora publikon videoklipin "Sonte". Videoklipi u prodhua nga Filmnation, ndërsa produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss. Tekstin e ka shkruar reperi i këtij labeli, Ensar Elshani, i njohur me emrin artistik, Fuego....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

4 🔥🔥

Anëtare e labelit

On Records

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Onika

Arselinda Sheqeri

Anisa Grenazi

Rigersa Zefi

Keisi Medini

Valëza Zogaj

Vivian Kokeri

Klaensa

Biondina Latifi

Megi Demiri


Tags: Aurora Zeka, Aurora, On Records

Aurora Zeka në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet