A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  90
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: On Records është një produksion dhe label i njohur. Arbër Elshani (Zzap) & Kristijan Lekaj (Chriss) janë ndër kompozitorët më të talentuar të estradës. Vijnë nga Prizreni por jetojnë dhe veprojnë në Prishtinë. Të dy së bashku kanë formuar studion e tyre "On Records" në Prishtinë, ku vazhdojnë të punojnë dhe të sjellin në treg hite të reja. Ky grup menaxhohet nga Mehmet Elshani, i cili eshte nje nga menaxheret me te suksesshem ne Kosove. On Records gjate gjithe viteve ka pasur shume largime dhe ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

9 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Albumet

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Anëtarë në Labelin On Records:

Zzap

Chriss Lekaj

Rina Balaj

Fuego

Sparksi

Endrit Elshani (Endri)

ChillMeArushen

Aurora Zeka

Blond Krasniqi

LORD

Kida

Fero

Mozzik

Getinjo

Baby G

Nikka


Tags: On Records, Zzap, Chriss, Onrecords

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019