Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Pitt është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 8 Shkurt 2020, Benita publikon videoklipin "Tsunami", në bashkëpunim me Pitt & Eandën. Videoklipi u prodhua nga XL Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss. Pitt ka njoftuar se do publikojë së shpejti videoklipin "Made It"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

On Records

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bigg V

Gjyks

Wllatki

Rron KRZ

Legjenda

Lil Ami

Xhema Aka Jemayli

Kacho

Oran G

Agon Nimani

Tags: Pitt


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet