A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  481
  • Emri i Vërtetë:
  • Gordana Kingji
  • Vendlindja:
  • Kukes 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Baby G është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Baby G eshte nje kengetare e re ne skenen tone muzikore. Kengetarja Gordana Kingji e njohur ne publik me emrin Baby G, e cila ishte pjese e On Records. Më datë 18 Mars 2016, Getinjo publikon videoklipin "Monster", në bashkëpunim me Baby G. Muzika e këngës u punua nga Zzap And Chriss, ndërsa për orkestrimin u kujdes Zzap And Chriss. Gordana Kingji ishte shumë afër arritjes së marrëveshjes me “Sony Music”. Lajmi nga artistja dhe menaxheri i s...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtare e labelit

On Records

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Laura Toska

Selma Bekteshi

Sheila Haxhiraj

Linda Sadiku

Dorina Garuci

Xhesika Polo

Orjola Xhemollari

Saelma

Elia

Adalena Seferi


Tags: Baby G, Gordana Kingji, Baby-G, Babygee

Baby G në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019