Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Chriss Lekaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Emri i Vërtetë:
  • Kristaq Lekaj
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Chriss Lekaj është një autor këngësh dhe artist i njohur. Chriss Lekaj eshte nje nga krijuesit e labelit On Records. Emri i tij i vertete eshte Kristaq Lekaj. Ai eshte nje nga producentet me te famshem, i cili ka punuar ne shume hite te ndryshme per kengetare si: Kida, Rina, Fero, Babastars etj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Zzap And Chriss

Lider i labelit

On Records

Profili

Twitter

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Kosovar Alija

Krayzie Xia

Met Sadiku

Niti-Bronx

Albert Zhubi

Demush Malaj

Luli (Lulzim Sadiku)

Morris

GT

Trim Jakupi


Tags: Chriss Lekaj, Zzap And Chriss, Christian Lekaj, On Records, Kristijan Leka

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet