Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selina

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Selina është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 2 Qershor 2019, Selina publikon videoklipin "Si Ti". Videoklipi u prodhua nga Filmnation, ndërsa produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss. Më datë 4 Prill 2020, Selina publikon videoklipin "Baby". Teksti i këngës u shkrua nga Fuego. Produksioni audio u realizua nga Bini Nebihu....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtare e labelit

On Records

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Erza

Sarentina Cako

Katrin

Marigona Vitia

Dea Strica

Neshi Cakolli

Samira

Lily N

Jola

Tags: Selina, Ina


Komente mbi këtë artist