Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sidoela

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Emri i Vërtetë:
  • Sidoela Hoti
BIOGRAFIA: Sidoela është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Më datë 1 Qershor 2018, Sidoela publikon videoklipin "Lamtumirë". Muzika e këngës u punua nga Shpeta Sound, teksti u shkrua nga Besim Bunjaku, ndërsa për orkestrimin u kujdes Shpeta Sound. Më datë 27 Tetor 2019, Gjon Lleshi publikon videoklipin "Rrushja E Lales", në bashkëpunim me Sidoelën. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Valon Biba....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtare e labelit

On Records

Instagrami

Zyrtar

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Drejtime Tahiri

Pranvera Bytyqi

Blerta Jupaj

Merita Kyqyku

Rexhije Fazliju

Merita Latifi

Miranda Kondakçi

Dorina

Jela

Ajlin Petrela


Tags: Sidoela, Sidoela Hoti

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet