Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  1458
 • Emri i Vërtetë:
 • Feronit Shabani
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Fero është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Feronit Shabani i njohur me nofken Fero eshte nje reper i njohur tashme ne estraden shqiptare. Ne fillim te karrieres se tij ai nuk e pati shperthimin e duhur, teksa publikonte kenge audio me emrin Profero. Ai eshte pjese e labelit te famshem "On Records". Shkollen e kreu ne gjimnazin Zenel Hajdini ne Gjilan. Ai eshte nje tekstshkrues shum i mire dhe ka shkruar tekste per shume kengtar si Adelina Berisha, Mergim Mjeku, Kida, Xhensila, Endri etj. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

24 🔥🔥

Ish-Anëtar i labelit

On Records

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareSelf Loyalty (2020)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (116)

14
17
17
19
16
14
13
14
15
23
12
7
6
20
17
17
17
17
13
9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Lluni

Diamant Sinanaj (BlackLion)

Gentrit Sopjani

Vig Poppa

Dardan Osmanollaj

Gent Fatali

Blasta

Gold Mc

Simba

Tensioni G

Tags: Fero, Profero, Feronit Shabani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet