Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Benita Zena është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtare e labelit

On Records

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Eliza Markiq

Arbana Elezi

Ardita Begu

Ervisa

Irida Pojani

Samira

Lea Papa

Anela

Ojsa

Keisi


Tags: Benita Zena

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet