A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: LORD është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 3 Prill 2019, Lord publikon videoklipin "Me Harrove". Videoklipi u prodhua nga Filmnation, ndërsa produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss. Kënga është punuar në studion e “ON Records”, kjo pasi rap-artisti është nën menaxhimin e tyre....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

On Records

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Slim

King Link

The Rose

Last Daddy

Ego

Albotoxic

Migjen Caka

Orianel

Genzzo

Unix


Tags: Lord

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019