A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Blond Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Blond Krasniqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2018, Blond Krasniqi publikon albumin "Live 2018". Blond Krasniqi ka njoftuar se më datë 4 Gusht 2018, do publikojë videoklipin "Simpati". Më datë 4 Gusht 2018, Blondi publikon videoklipin "Simpati". Muzika e këngës u punua nga Zzap And Chriss. Më datë 27 Dhjetor 2018, Blond Krasniqi publikon videoklipin "Dashuri". Produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss. Më datë 16 Korrik 2019, Blondi publikon videoklipin "Yarim", n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

On Records

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lorik Kasapolli

Arsen Mani

Naim Smakolli (Nimi)

Mel Duraku

Omar

Krenar Krasniqi

Kujta

Lindi Baksi

Misol Fasa

Reli Mborjes


Tags: Blond Krasniqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019