A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sparksi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  80
  • Vendlindja:
  • Hamburg 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Sparksi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Sparks perndryshe Kastriot Ajeti, Lindur ne Gjermani por eshte me prejardhje nga qyteti i Kumanoves i Maqedonise. Tashmë jeton dhe vepron ne Zvicër. Ka 8 vite qe mirret me Muzik. Gjat ketyre viteve ka pasur shum Pauza rreth Muzikes te cilen ai mirret per shkak te disa problemeve. Por tash Si "Rap Artist" dhe Antar i RedPointRecords, nuk do të ket asnje ndalim dhe tash per tash ne cdo koh te lir punon ne Alboomin e tij te Pare ne Studiot Profesion...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

On Records

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Reexhi

RapSIone

E-Nastick

Trim Jetullahu

Devcha

Strongi

Dardan

Mad Lion

Dryton Deqanasi

Mr.Safet


Tags: Sparks, Kastriot Ajeti, Sparksi

Sparksi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019