Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27
BIOGRAFIA: Eanda është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 3 Qershor 2017, Zzap publikon videoklipin "Iluzion", në bashkëpunim me Eanda....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtare e labelit

On Records

Instagrami

Zyrtar

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Viki

Juna Manaj

Liridona Sinani (Dona)

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Dr.Nice

Blerina Osaj

Samanta

Saranda Jusufi

Anisa Dervina

Albina Xhons


Tags: Eanda

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet