Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  275
 • Vendlindja:
 • Skenderaj 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Nikka është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo ishte pjesë e grupit "OnRecords" dhe u be e njohur me këngën "Njeri", në bashkëpunim me raperin Getinjo. Kënga u bë HIT dhe mori mbi 4 milion views. Më datë 15 Mars 2017, Nikka publikon videoklipin "Boll Mo". Më datë 22 Korrik 2017, Nikka publikon videoklipin "Dashni", në bashkëpunim me Fuego. Pas kësaj kënge, ajo kaloi nga On Records tek kompania e Bleros MishMash Entertainment. Më datë 8 Tetor 2017, Alex publikon videoklipin "Ktheh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtare e labelit

Mishmash Entertainment

Ish-Anëtare e labelit

On Records

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (10)

12
5
5
3
12
3
7
6
2
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Fiorela Sahiti

Nazmije Selimi

Bleta Brovina

Nita Latifi

Elita Rudi

Shkenda Dubova

Kallashi

Marigona Jelliqi

Njomza Vitia

Suanita

Tags: Nikka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet