Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mishmash Entertainment

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Mishmash Entertainment është një label dhe produksion i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Anëtarë në Labelin Mishmash Entertainment:

Blero

Fatlume Popovci

Nikka

Ismet Balaj

Alex (Asdren Shabani)

Tags: Mishmash Entertainment, Blero, Mish Mash


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet