Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Rina Balaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  2070
 • Vendlindja:
 • Peje 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Rina Balaj është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Këngëtarja Rina Balaj ishte pjesë e OnRecords, dhe të gjithë e njohin si Rina. Në vitin 2015, Rina Balaj merr pjesë në X Factor Albania 4. Më datë 13 Dhjetor 2017, Rina publikon videoklipin “Janari”, në bashkëpunim me Endri. Muzika e këngës u punua nga Zzap & Chriss, teksti u shkrua nga Fuego. Videoklipi u prodhua nga “FILMNATION”, për flokët u përkujdes Bessi, për make up Dafina. Më datë 14 Mars 2018, Rina publikon videoklipin "Per Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

264 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

E dashura e

Sin Boy

Ish-Anëtare e labelit

On Records

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (110)

20
16
8
13
26
33
28
11
18
17
10
14
17
6
14
13
15
19
13
9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Aida Doçi

Tayna

Kida

Ava Max

Orinda Huta

Parashqevi Simaku

Anxhela Peristeri

Bleona Qereti

Leonora Jakupi

Adelina Ismaili

Tags: Rina Balaj, Rina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet