Sin Boy
Sin Boy

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

 • Emri i vërtetë:
 • Agustin Gega
 • Vendlindja:
 • Greqi
 • Jeton në
 • Greqi
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 18 Gusht 1994
 • Horoskopi:
 • ♌ LuaniBiografia

BIOGRAFIA: Sin Boy është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vërtetë i Sin Boy eshte Agustin Gega. Sin Boy ne vitin 2011 u arrestua për shkak se kishte qelluar disa djem me armë. Pasi u lirua u bë i famshëm. Më datë 6 Shkurt 2016, Sin Boy publikon videoklipin "Barbie", në bashkëpunim me Taki Tsan. Më datë 8 Tetor 2016, Sin Boy publikon videoklipin "Kina (Κίνα)", në bashkëpunim me Ominus. Më datë 2 Janar 2017, Sin Boy publikon videoklipin "Nai Ta Lefta (Ναι Τα Λεφτά)". Më datë 9 Prill 201...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 116