Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Zzap është një autor këngësh dhe artist i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 3 Qershor 2017, Zzap publikon videoklipin "Iluzion", në bashkëpunim me Eanda. Më datë 6 Maj 2018, Fuego publikon videoklipin "Homie", në bashkëpunim me Zzap. Më datë 6 Prill 2019, Zzap publikon videoklipin "Gasolina". Për ‘beat-in’ e kësaj kënge është kujdesur Bujaa Beats, ndërsa kënga është e realizim i producentëve ZzapnChriss. Produksioni Filmnation është kujdesur për xhirimin e videoklipit muzikor të kësaj kënge. Më datë 17 M...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i grupit

Zzap And Chriss

Lider i labelit

On Records

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (7)

8
16
9
7
12
7
15

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Verim Zendeli

Ernis Çili

Xhustino Hasani

Papush Sadiku

Denny

Anxhelo Miho

Besmir Metani

Egland

Egzon Krasniqi

Besnik Peqani

Tags: Zzap


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet