A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Aurora Susuri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  98
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 42 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Aurora Susuri është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo ka mbaruar studimet për gazetari në Prishtinë. Shkollen e mesme dhe fillore i kreu Shkollen 'Emin Duraku' Prizren, ndersa te mesmen e kreu ne Gjimnazin 'Gjon Buzuku' Prizren. Kur ajo këndoi “Vetëm 17 i kam”, një fytyrë e re në estradë dhe shumë karizmatike, e pati të garantuar se me këtë këngë do të depërtonte dhe të pëlqehej. Më pas u shndërruar në moderatore lajmesh, por Aurora Susuri prej asokohe e deri sot nuk e ka humbur emocionin dhe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eliza Hoxha

Adelina Thaçi

Jehona Sopi

Mimoza Mustafa

Diellza Kolgeci

Juliana Pasha

Jeta Faqolli

Elda Shabani (Madonna Shqiptare)

Manca Špik

Ingrit Gjoni


Tags: Aurora Susuri, Aurora Susurri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019