Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurora - Te Urrej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10

Oh no, noo

Une e di pse, ç’ka, ç'ka
Ne me do mua, ah ah
Dhe as qe me intereson ta di
Une jeten time e jetoj....baby
Une nuk jam egoist
Jam sentimental, por realist
Nuk e kam ndermend te vuaj me
As per ty, as per askend
No, jo, jo, jo
Nuk jam ai
Qe dikur te vija pas une ty

Ref.
Per veten time
Une e kam se di
Nuk jam ai papak qe te vjen
Permas ty
Por jo jo, harro ti

Ke mendu
Se gjiçka ka me t'shku
Mori o mori o mori
Une ty te kam harru

Oh no, nooo

Gjera qe flas une, ah ah
Me ben ti mua, bllah bllah
Sikur te isha une nje asgje
Por jo, jo tani
Mos qaj ti me lot krokodili
Se mire e di se aktron
Dhe gjithnje rrezikon
S’e ke harru me mbush pak tru
Nuk me pasionon
Jeto me imagjinate, a di!
Nuk me lumturon
Ik larg meje, syve te mi
Me be te ndihem keq
E sheh qe me ke fut ne stres
Me vjen inat
Kur e di
Se te kam dashtNuk kemi video për këtë këngë.


Aurora
Publikimi: 21/11/2003
Festivali: Kënga Magjike 2003


Aurora - Te Urrej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Urrej".
3. Video është e këngës "Te Urrej", por nuk këndohet nga Aurora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurora:


Komente 0