Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurora - Deshmori Flet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Zotin unë luta
Të vijë këtu vetëm një qast
T'ju themë se neve
Malli për ju shumë na ka marrë
Të fala keni, të lumtur ne jemi or vëlla
Lirinë e keni, mos e humbni

Pse t'i nënë moj, pse po qanë
Nuk dua t'shohë, një pikë lotë në sy

#Ref:
Nga varri vijë, me vete unë e kam një fjalë
Neve dëshmorëve, mos na shkelni anë e mbanë
Se ne jetojmë,se sheh se ne ende jetojmë
Nga varri vijë, kam një porosi
Bëhuni më të mirë

Mos u vritni, vëlla me vëlla
Përse kaq shpejtë, i harruat të gjitha
Këtë duhet ju, ta dini e jo unë t'ju themë
Më dhembë shpirti, kur ju shoh kështu

Zot të lutem, më lejo veç edhe pak
Të shkoj tek dera, e shtëpisë sime se kam mall
Të shoh babanë, nënën time dhe vëllanë,
Motrat e mija, se unë shumë i dua

Dua të shkoj edhe tek një vajzë
Se shumë u deshtëm, atëherë kur unë isha i gjallë
Kam dëgjuar se ajo ende mua më pret
T'i themë së paku, lamtumirëNuk kemi video për këtë këngë.


Aurora
Publikimi: 07/09/2012


Aurora - Deshmori Flet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deshmori Flet".
3. Video është e këngës "Deshmori Flet", por nuk këndohet nga Aurora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurora:


Komente 0