Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurora - Genjeshtare Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kurr ne jeten time nuk do dashuroj mee...
Kush do i puth dy syt e mi qe me lotojnn..
Kush do me flas fjal te embla tani...
Si ta gjej un qetsin dhe lumturinn...
Tani sa universi me ofroje tiii.
Te kam shpirt te kam gjithcka me thoje tii...
sa te dua un tyy 1 Zot e dii...
Te premtoj se do tjesh e lumturr tiii..

ref.
aaahh aahh aahh kthehuu perserii...
aahh aaahh aaahh.....

Sa rend me erdhi mua per tyyy..
Ne momentin kur ti psove fatkeqsiii..
Mjeket thojn se ti nuk mund t'levizeshh mee..
Thon se do mbetesh perherr e shtrirr....
E gjith botaa do jemii vetem dyyy...
N'yjett tona shikoj me lakmii...
Si engjull i fshehurr do jesh tii....
Maska e kohess do flii ne qetesiii..

ref.
aaahh aaahh ahhh kthehu perserii....
aaahh aaahh aaahh

Te premtoj se ti do te sherohesh...
Do tju tregojj se Zoti ekzistonn....
Kthehuu perseriiiiii.....


Ky tekst u dërgua nga Classyy


Nuk kemi video për këtë këngë.


Aurora
Publikimi: 29/12/2009


Aurora - Genjeshtare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Genjeshtare".
3. Video është e këngës "Genjeshtare", por nuk këndohet nga Aurora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurora:


Komente 0