Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurora - Mia Aferdita (Feat. Aferdita Pllana)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

comon a girl comon a girl

nuk e di per veten time ku shkoj
nuk e di per weten time qa menoj
nuk e di per weten time qka dua
te dua wetem ty
e mira je , e embel je
me lejo te them ,
tte them wetem nje here

no body no body
nuk dua t"na shohin
se bashku se bashku mua dhe ty
je jeeeee je je jejejejejjeje
no body wanna see us happy
no body wanna see us happy
je jee jee jeee je je
je dashuria ime e wertete
je jeeeeeeeee jeje je jejeje happy happy
je dashuria ime e wertete

une te dua dhe une qmendem per ty
me lejo te jem me ty
un te dua dhe un qmendem per ty me lejo te jem me ty
amore mio te dua sinqert
je dashuriaaaa ime e werteteee

per te saten here
donche aurora tu jap leksion oooooo

ma engjell ma engjell engjell

onaonaona ju prezentoj me aferdita pllana ,
onaonaona iiia eianana ona iaia

aferdita:
frrymarja jote me mungon
prezenca jote sa me qetson

sa te dua ty,jaam qiell per ty qe fluturon me mua

comon comon

hej nuchi nuchi te dua (3x)
hej nuchi nuchi eja me mua
je jeee je jejeje jejejjejee

no body wanna see us happy ,no body wanna see us happy
jejejejjejejejje happy happy
je dashuria ime e wertete
jejejjejejjejejejje happy
je dashuria ime e wertete


Ky tekst u dërgua nga Jona-gentaAurora
Publikimi: 25/09/2012


Aurora - Mia Aferdita
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mia Aferdita".
3. Video është e këngës "Mia Aferdita", por nuk këndohet nga Aurora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurora:


Komente 1