TEKSTESHQIP

Aurora
Te Urrej
Lyrics

Oh no, noo

Une e di pse, ç’ka, ç'ka
Ne me do mua, ah ah
Dhe as qe me intereson ta di
Une jeten time e jetoj....baby
Une nuk jam egoist
Jam sentimental, por realist
Nuk e kam ndermend te vuaj me
As per ty, as per askend
No, jo, jo, jo
Nuk jam ai
Qe dikur te vija pas une ty

Ref.
Per veten time
Une e kam se di
Nuk jam ai papak qe te vjen
Permas ty
Por jo jo, harro ti

Ke mendu
Se gjiçka ka me t'shku
Mori o mori o mori
Une ty te kam harru

Oh no, nooo

Gjera qe flas une, ah ah
Me ben ti mua, bllah bllah
Sikur te isha une nje asgje
Por jo, jo tani
Mos qaj ti me lot krokodili
Se mire e di se aktron
Dhe gjithnje rrezikon
S’e ke harru me mbush pak tru
Nuk me pasionon
Jeto me imagjinate, a di!
Nuk me lumturon
Ik larg meje, syve te mi
Me be te ndihem keq
E sheh qe me ke fut ne stres
Me vjen inat
Kur e di
Se te kam dasht