TEKSTESHQIP

Aurora
Genjeshtare
Lyrics

Kurr ne jeten time nuk do dashuroj mee...
Kush do i puth dy syt e mi qe me lotojnn..
Kush do me flas fjal te embla tani...
Si ta gjej un qetsin dhe lumturinn...
Tani sa universi me ofroje tiii.
Te kam shpirt te kam gjithcka me thoje tii...
sa te dua un tyy 1 Zot e dii...
Te premtoj se do tjesh e lumturr tiii..

ref.
aaahh aahh aahh kthehuu perserii...
aahh aaahh aaahh.....

Sa rend me erdhi mua per tyyy..
Ne momentin kur ti psove fatkeqsiii..
Mjeket thojn se ti nuk mund t'levizeshh mee..
Thon se do mbetesh perherr e shtrirr....
E gjith botaa do jemii vetem dyyy...
N'yjett tona shikoj me lakmii...
Si engjull i fshehurr do jesh tii....
Maska e kohess do flii ne qetesiii..

ref.
aaahh aaahh ahhh kthehu perserii....
aaahh aaahh aaahh

Te premtoj se ti do te sherohesh...
Do tju tregojj se Zoti ekzistonn....
Kthehuu perseriiiiii.....

DËRGOI: