TEKSTESHQIP

Aurora
Engjulli Im
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Engjulli Im" kënduar nga Aurora.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Krijimi muzikor vjen i finalizuar i plotësuar bukur edhe me një videoklip, i cili u publikua më 4 Tetor 2012.