TEKSTESHQIP

Aurora
Qaj Hyrije
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qaj Hyrije" kënduar nga Aurora.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 16 Qershor 2014, Aurora publikojnë videoklipin "Qaj Hyrije".