A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ava Max

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  57
  • Emri i Vërtetë:
  • Amanda Ava Koci
  • Vendlindja:
  • Wisconsin 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Ava Max është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Amanda Ava Koci është vajza me prejardhje nga Saranda, e cila me nofkën Ava Max ka arritur që të depërtojë në tregun ndërkombëtar të muzikës. Amanda Ava Koci është e lindur nga prindër shqiptarë, të cilët ishin emigrantë nga Saranda në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ava Max e nisi karrierën e saj në ShBA, teksa tani e vazhdon në Londër – vendin ku familja e saj është shpërngulur prej kohësh. Ava Max mesa duket është emri i ardhshëm i shqiptarëv...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bebe Rexha

Dua Lipa

Dhurata Ahmetaj

Xhensila Myrtezaj

Kejsi Tola

Ronela Hajati

Linda Halimi

Elhaida Dani

Adelina Berisha

Greta Koçi


Tags: Ava Max, Amanda Ava Koci, Amanda Koci, Ava Koci

Ava Max në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019