A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Ava Max - Sweet But Psycho


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/08/2018

2018-08-27T17:26:25

Këngë e albumit:

"Am1"


[REF.:]
Oh, she's sweet but a psycho
A little bit psycho
At night she screamin'
"I'm-ma-ma-ma out ma mind"
Oh, she's hot but a psycho
So left but she's right though
At night she screamin'
"I'm-ma-ma-ma out ma mind"

She'll make you curse, but she a blessing
She'll rip your shirt within a second
You'll be coming back, back for seconds
With your plate, you just can't help it

No, no, you'll play along
Let her lead you on, on, on
You'll be saying, "No, no"
Then saying, "Yes, yes, yes
'Cause she messin' with your head

[REF.:]
Oh, she's sweet but a psycho
A little bit psycho
At night she screamin'
"I'm-ma-ma-ma out ma mind"
Oh, she's hot but a psycho
So left but she's right though
At night she screamin'
"I'm-ma-ma-ma out ma mind"

Grab a cop gun kinda crazy
She's poison but tasty
Yeah, people say, Run, don't walk away"
Oh, she's sweet but a psycho
A little bit psycho
At night she screamin'
"I'm-ma-ma-ma out ma mind"

See, someone said, don't drink her potions
She'll kiss your neck with no emotions
When she's mean, you know you love it
'Cause she tastes so sweet, don't sugar coat it

No, no, you'll play along
Let her lead you on, on, on
You'll be saying,
"No (no, no, no, no), no (no, no)"
Then saying, "Yes, yes, yes
'Cause she messin' with your head

[REF.:]
Oh, she's sweet but a psycho
A little bit psycho
At night she screamin'
"I'm-ma-ma-ma out ma mind"
Oh, she's hot but a psycho
So left but she's right though
At night she screamin'
"I'm-ma-ma-ma out ma mind"

[Post-Chorus]
Grab a cop gun kinda crazy
She's poison but tasty
Yeah, people say, Run, don't walk away"
Oh, she's sweet but a psycho
A little bit psycho
At night she screamin'
"I'm-ma-ma-ma out ma mind"

[Bridge]
You're just like me, you're out your mind
I know it's strange, we're bot the crazy kind
You're tellin' me that I'm insane
Boy, don't pretend that you don't love the pain

[Chorus]
Oh, she's sweet but a psycho
A little bit psycho
At night she screamin'
"I'm-ma-ma-ma out ma mind"
Oh, she's hot but a psycho
So left but she's right though
At night she screamin'
"I'm-ma-ma-ma out ma mind"

[Post-Chorus]
Grab a cop gun kinda crazy
She's poison but tasty
Yeah, people say, Run, don't walk away"
'Cause she's sweet but a psycho
A little bit psycho
At night she screamin'
"I'm-ma-ma-ma out ma mind"

Kartolina (1)

U krijua nga ava fans 2019-03-24 20:14:58
Grab a cop gun kinda crazy
She's poison but tasty
Yeah, people say
Run, don't walk away

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019