A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ava Max - Salt


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/07/2018

2018-07-30T19:59:05

Këngë e albumit:

"Am1"


Oh-oh, I got breaking news
And it's not about you, oh-oh
Oh-oh, I've been breaking hearts too
And I learned it all from you, oh-oh

I got my thigh highs on feeling like Wonder Woman
That's when you want all me, but I'm not your woman
When my lipstick pops and I feel like Monroe
That's when you want me most, oh-oh

[REF.:]
I'm all out of salt, I'm not gonna cry
Won't give you what you want
'Cause I look way too good tonight
I'm all out of salt, tears are running dry
Won't give you what you want
'Cause I look way too good tonight
I'm all out of salt
I'm all out of salt

Oh-oh, when I'm 'bout to celebrate
Push my head into the cake, no more
Oh-oh, you're the snake pulling my arm
Like my snakeskin sail around, oh-oh

I got my thigh highs on feeling like Wonder Woman
That's when you want all me, but I'm not your woman
When my lipstick pops and I feel like Monroe
That's when you want me most, oh-oh

[REF.:]
I'm all out of salt, I'm not gonna cry
Won't give you what you want
'Cause I look way too good tonight
I'm all out of salt, tears are running dry
Won't give you what you want
'Cause I look way too good tonight

I'm all out of salt
I'm all out of salt
Not gonna c-c-cry
Not gonna c-c-cry
Not gonna c-c-cry

[REF.:]
I'm all out of salt, I'm not gonna cry
Won't give you what you want
'Cause I look way too good tonight
I'm all out of salt, tears are running dry
Won't give you what you want
'Cause I look way too good tonight
I'm all out of salt
I'm all out of salt


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019