A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Ava Max - Come Home


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/01/2019

2019-01-16T10:03:45


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Come Home" kënduar nga Ava Max.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Coral. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

From the album "The Invisible Invasion"

Come home you've been gone too long
I hear you walking like a tired dog
All alone in the wild untamed
A fading face in the picture frame

Well i'll be waiting when the cuckoo calls
A different place but the same four walls
I hear you crying for somebody's arms
Come home away from harm

Tears those tears and thorns
The unborn will pass through every storm
While the sad silent son
He sings for the kings
And the times they had last spring

Come home through the hurricanes
The violent winds and the sharp chicanes
I see you swimming in the blackest seas
With the magnets and the mysteries

Above the fireplace upon the shelf
In the book where i find myself
Was it you who turned the page last night?
Come home it will be alright

Tears those tears and thorns
The unborn will pass through every storm
While the sad silent son
He sings for the kings
And the times they had last spring

Come home (x8)Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019