Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ava Max - Face
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Face".
3. Video është e këngës "Face", por nuk këndohet nga Ava Max.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ava Max - Face  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/01/2019

2019-01-16T09:04:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Face" kënduar nga Ava Max.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Aerosmith. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Behind the wall of my temptation thats where it all began
she tied me up with my frustration and snapped my rubber band
I remember a sweet patchouli she absolutely adored
its all about with who your hanging & she gave me too much rope

shes a queen of my deliusion
shes my zen from wayback when
and because of my confusion is a face without a name

she lived on lucky charms & coffee
and cracker jacks surprise
she had me all reborn and then she killed me with her eyes

shes the queen of my deliusion
shes my friend from way back when
and because of my confusion is a face without a name

try and get a little bit there's really nothing wrong with it if no one see's ya
what you gonna say when i dont know anyone blame it on the damn amnesia
forgotten love dont got away shes still a name without a face

we did a little nip & tuck then she whispered to my brain
...she said lets f*ck then i forgot her name

shes the queen of my deliusion
shes my friend from way back when
and because of my confusion yeah i've come to that conclusion
and she comes to me at all
and because of my confusion is a face without a nameMë Shumë Këngë Nga Ava Max:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë