Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ava Max - OMG What's Happening

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "OMG What's Happening".
3. Video është e këngës "OMG What's Happening", por nuk këndohet nga Ava Max.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ava Max - OMG What's Happening  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Heaven & Hell"

Komente

Asnjë Koment

29/10/2020

2020-10-29T17:00:11+00:00Oh my god, what's happening? Thought I was fine
I told you I don't need your love like three, four thousand times
But that's a lie, no, I can't look you in the eye
Oh, I, oh, I
So I did everything to push you all the way
And finally you left and now I'm missin' you like crazy
And I cry, no I can't sleep alone at night
Oh, I, oh, I

[REF.:]
Look what you've done, look what you've done to me
I got everything I wanted, but you're everything, you're everything I want
Look what you've done to me
Didn't know I was alone 'til I was runnin' to your, runnin' to your heart
Like magnets
Oh my God, what's happening?
Look what you've done, look what you've done to me
I got everything I wanted, but you're everything, you're everything I need

I wanna tell you things and show you all the rest
Broadcast my emotions on the radio and take 'em off my chest
I hope you're listening
Are you? Are you?
And I'm spinning 'round in circles, spinning 'round in circles
Riding in my journal 'bout you
Wonder if it's over, I ain't gettin' closer
Think it's time I told you the truth (Hey, wait a minute)

[REF.:]
Look what you've done, look what you've done to me
I got everything I wanted, but you're everything, you're everything I want
Look what you've done to me
Didn't know I was alone 'til I was runnin' to your, runnin' to your heart
Like magnets
Oh my God, what's happening?
Look what you've done, look what you've done to me
I got everything I wanted, but you're everything, you're everything I need

Ugh, what have you done to me?
Somethin' about your face, I don't know whether to kiss it, or punch it
If you don't get away from me right now
I swear to God, I swear, uh!

[REF.:]
Look what you've done, look what you've done to me
I got everything I wanted, but you're everything, you're everything I want
Look what you've done to me
Didn't know I was alone 'til I was runnin' to your, runnin' to your heart
Like magnets
Oh my God, what's happening?
Look what you've done, look what you've done to me
I got everything I wanted, but you're everything, you're everything I need


Më Shumë Këngë Nga Ava Max:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet