A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Avdi Mjeku

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Avdi Mjeku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 18 Qershor 2015, Avdi Mjeku & Nexhi Vuniqi publikojnë videoklipin "Dridhet Veni". Më datë 7 Qershor 2016, Avdi Mjeku publikon videoklipin "100 Vjet". Videoklipi u prodhua nga Bleri Production. Më datë 25 Maj 2018, Avdi Mjeku publikon videoklipin "Jeta Në Gurbet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Premtim Mehmeti

Remzi Leka

Naim Gavrani

Qenan Selani (Qena)

Meti Maloku

Xhezahir Elezi (Xheza)

Fisnik Ristemi

Anton Keraj (Toni)

Ibrahim Kasami

Sabi


Tags: Avdi Mjeku, Avdija, Avdia

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019