Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdush Krosa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Avdush Krosa është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 23 Dhjetor 2016, Avdush Krosa publikon videoklipin "Andërr Du Me T'pa". Më datë 31 Maj 2019, Avdush Krosa publikon videoklipin "E Xhuma". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fatmir Muja....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Naim Qukiqi

Orhan Regjepi

Nexhip Xhaferi

Murtez Xhaferi

Riad Sulimani

Ismet Shabani

Shpend Limani

Sedat Beqiri

Gazmend Hyda

Egzon Abazi

Tags: Avdush Krosa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet