Avdush Krosa
Avdush Krosa
Avdush Krosa
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: ilahi
Avdush Krosa është këngëtar i njohur. Më datë 23 Dhjetor 2016, Avdush Krosa publikon videoklipin "Andërr Du Me T'pa".

Më datë 31 Maj 2019, Avdush Krosa publikon videoklipin "E Xhuma". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fatmir Muja.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0