Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdush Krosa - Pendimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I
u pendova u pendova rruges tende u drejotva
me gjith zemer me gjith shpirt te lutem Zot me jep pak drit dhe te falem ty o Zot qe ne mua ke meshir do te ngritem do te behem nje robi Yt i miiir

(ref) me fal ti mua ke mshir ne mua jam gjynahqar andaj me fal me faal,
ndihm nga ti un kerkoj vetem ty te adhuroj jeten per ty e flijojjj.

II
u pendova u pendova rruges tende u drejotva
me gjith zemer me gjith shpirt te lutem Zot me jep pak drit dhe te falem ty o Zot qe ne mua ke meshir do te ngritem do te behem nje robi Yt i miiir

(ref) me fal ti mua ke mshir ne mua jam gjynahqar andaj me fal me faal,
ndihm nga ti un kerkoj vetem ty te adhuroj jeten per ty e flijojjj.


Ky tekst u dërgua nga Jona

Avdush Krosa - Pendimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pendimi".
3. Video është e këngës "Pendimi", por nuk këndohet nga Avdush Krosa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avdush Krosa:


Komente 0