Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdush Krosa - Gatitu (ilahi) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

3x Gatitu
Vëlla
Ti një ditë nuk dojesh ma
3x Gatitu
Vëlla
Ti një ditë nuk dojesh ma

S'do kesh bab e nanë motër e vëlla i vetëm përgjigjesh për gjithqka qka ke ba,
Bëje tash punën ti gëzo veq n`ahiret se turr askush syt ti s'vjen në këtë jetë

3x Gatitu
Vëlla
Ti një ditë nuk dojesh ma
3x Gatitu
Vëlla
Ti një ditë nuk dojesh ma

Sabahin akshamin falë drekë e jaci pa e harruar as ikindin,
Guri i ALL-LLAHUT kështu ka mbet pa dritë për asgjë në jetë s'kemi me u mërzit.

3x Gatitu
Vëlla
Ti një ditë nuk dojesh ma
3x Gatitu
Vëlla
Ti një ditë nuk dojesh ma

3x Gatitu
Vëlla
Ti një ditë nuk dojesh ma
3x Gatitu
Vëlla
Ti një ditë nuk dojesh ma


Ky tekst u dërgua nga  Eddonaa

Avdush Krosa - Gatitu (ilahi)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gatitu (ilahi)".
3. Video është e këngës "Gatitu (ilahi)", por nuk këndohet nga Avdush Krosa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avdush Krosa:


Komente 0