TEKSTESHQIP

Avdush Krosa
Në Xhami Na Me U Fal
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Në Xhami Na Me U Fal" kënduar nga Avdush Krosa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.