Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdyl Mziu - Mashallah Mashallah Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Mashallah o mashallah
ma e mira vjen te na
ma e mira vjen te na
2x
qonu nkam ju musafir
skeni pa nuse mat mir
skeni pa nuse mat mir
2x

mashallah o mashallah
nusja dhandri krah per krah
nusja dhandri krah per krah
2x
hajde t'rrehim gjith shuplak
ta kalojm me gzim ket nat
ta kalojm me gzim ket nat
2x
Avdyl Mziu
Publikimi: 10/07/2013


Avdyl Mziu - Mashallah Mashallah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mashallah Mashallah".
3. Video është e këngës "Mashallah Mashallah", por nuk këndohet nga Avdyl Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avdyl Mziu:


Komente 0