Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Aventura

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Aventura është një grup këngëtarësh i huaj shumë i njohur. Aventura was a bachata band or music group from New York, in the United States of America. Aventura was formed in 1994 by Anthony "Romeo" Santos, Henry Santos, Lenny Santos, and Max Santos, three of whom are natives of The Bronx, however, their families are from Dominican Republic. With the exception of Romeo Santos who has a Dominican father and Puerto Rican mother. Another member was born in Dominican Republic. Aventura made their big break in ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fray

Evanescence

Bon Iver

Bon Jovi

Maroon 5

Green Day

Incubus

Superchick

Kiss

Backstreet Boys

Tags: Aventura


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet