TEKSTESHQIP

Avni Bushi
Reqaku Heroik
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Reqaku Heroik" kënduar nga Avni Bushi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për kompozimin dhe për okestracionin është përkujdesur Burim Krasniqi.