A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Avni Hadergjonaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Suedi 
  • Mosha:
  • 47 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Avni Hadergjonaj është një këngëtar i njohur. Avni Hadergjonaj filloi te merrej me muzike qe ne moshen 7-vjecare. Pasi mbaroi arsimin e mesem pranë shkollës së mesme të Artit në Pejë, Avniu vazhdoi ne fakultetin e arteve per pikturë dhe muzike. kendoi ne shume koncerte dhe krijoi mjaft fame per ate kohe. Para 15 vitesh ai lançoi edhe nje album me 8 kenge ku ka bashkëpunuar me mjeshtrit e medhaj të muzikës si Alfred Kaqinari ,Naim Krasniqi me tekstshkrues Jorgo Papingji,Faik Doda etj...mes t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Morris

Fatmir Miroci

Dardan Shkreli

Nehat Ferati

Kosovar Alija

Hazir Qelaj

Luan Krasniqi

Luli (Lulzim Sadiku)

Ramadan Abazi

Blerim Gashi


Tags: Avni Hadergjonaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019